REX RMA

Budovanie excelencie v oblasti projektového manažmentu a administrácie cez úzku spoluprácu.

Prvá slovenská konferencia pre výskumných manažérov a administrátorov (RMA) v rámci projektu REX-RMA

Slovenská technická univerzita a Islandská univerzita Vás srdečne pozývajú na prvú slovenskú konferenciu zameranú a organizovanú pre výskumných manažérov a administrátorov (RMA) na Slovensku. Táto pilotná aktivita pre RMA na Slovensku sa realizuje ako záverečné podujatie z projektu REX-RMA podporeného z grantov EHP, ktoré predstavuje príspevok Islandu, Lichtenštajnska a Nórska k zelenej, konkurencieschopnej a inkluzívnej Európe.

Cieľom projektu REX-RMA je zvýšenie úrovni kompetencií a pozdvihnutie excelentnosti na úrovni zručností a profesijného rozvoja v projektovom, výskumnom manažmente a v administratíve naprieč všetkými fakultami STU, až po celkovú činnosť výskumných manažérov a administrátorov na Slovensku. Počas záverečnej konferencie sa bude diskutovať o témach projektového manažmentu výskumných projektov, ich dopadov, transfere technológií a o ďalších súvisiacich témach.

Konferencia sa bude konať 5. a 6. marca 2024 na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave.

Viac informácií a celý program bude zverejnený na web stránke projektu – https://rex-rma.stuba.sk

Registrácia je otvorená do 9. februára 2024 tu.

1920 480 rex-rma
Súkromné nastavenia